HL2-HTM-AC24V-F
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
Seri / Aile Numarası
HL2-HTM-AC24V-F
HL2-HTM-AC24V-F Hakkında
Panasonic HL2-HTM-AC24V-F, 24VAC bobinli genel amaçlı güç rölesidir. DPDT (2 Form C) kontakt konfigürasyonu ile maksimum 10A'de çalışabilir. 50 mA bobini ile kompakt tasarımına sahiptir. Non-latching tip olup, 25 ms işletme ve serbest bırakma sürelerine sahiptir. 125VAC'de anahtarlama kapasitesi bulunmaktadır. -50°C ile 70°C arasında çalışır. Chassis mount tipi olarak mekanik bağlantılar sağlar. Endüstriyel kontrol, makine otomasyonu, ısıtma ve aydınlatma sistemlerinde kullanılır. Ürün hali hazırda üretilmemektedir (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 50 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VAC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Rating (Current) 10 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 19.2 VAC
Must Release Voltage 7.2 VAC
Operate Time 25 ms
Operating Temperature -50°C ~ 70°C
Part Status Obsolete
Relay Type General Purpose
Release Time 25 ms
Switching Voltage 125VAC - Nom