HL2-HTM-AC12V-F
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V
Seri / Aile Numarası
HL2-HTM-AC12V-F
HL2-HTM-AC12V-F Hakkında
HL2-HTM-AC12V-F, Panasonic tarafından üretilen genel amaçlı DPDT (2 Form C) röle olup 10A kontakt kapasitesine sahiptir. 12VAC coil voltajı ile çalışan bu relede, kontakt malzemesi Silver Tin Oxide (AgSnO) compositiondadır. 100mA coil akımı ve 25ms işletme/serbest bırakma süreleri ile hızlı tepki sağlar. Chassis mount tipi kurulum imkanına sahip olan ürün, -50°C ile +70°C arasında çalışabilir. 125VAC nominal switching voltajıyla elektrik denetim, otomasyon ve endüstriyel kontrol uygulamalarında kullanılabilir. Non-latching coil tipi sayesinde devamlı beslenme gerektirir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 100 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VAC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Rating (Current) 10 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 9.6 VAC
Must Release Voltage 3.6 VAC
Operate Time 25 ms
Operating Temperature -50°C ~ 70°C
Part Status Obsolete
Relay Type General Purpose
Release Time 25 ms
Switching Voltage 125VAC - Nom