HL1-HTM-AC12V-F
RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 12V
Seri / Aile Numarası
HL1-HTM-AC12V-F
HL1-HTM-AC12V-F Hakkında
HL1-HTM-AC12V-F, Panasonic tarafından üretilen genel amaçlı güç rölesidir. 12VAC coil voltajı ile çalışan bu rölede, 100 mA coil akımı gereklidir. SPDT (1 Form C) kontak yapısına sahip olup, 15 Amper'e kadar akım anahtarlaması yapabilir. Kontakt malzemesi Gümüş-Kalay Oksit (AgSnO) ile kaplanmıştır. Cihazın çalışma süresi ve serbest bırakma süresi her ikisi de 25 ms'dir. -50°C ile 70°C arasında çalışabilmekte, 125VAC nominal gerilimde anahtarlama yapabilmektedir. Chassis mount tipi montaj özelliğine sahiptir. Endüstriyel kontrol sistemleri, otomasyon cihazları ve elektrik panellerinde kullanılmaya uygun bir bileşendir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 100 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VAC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Rating (Current) 15 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 9.6 VAC
Must Release Voltage 3.6 VAC
Operate Time 25 ms
Operating Temperature -50°C ~ 70°C
Part Status Obsolete
Relay Type General Purpose
Release Time 25 ms
Switching Voltage 125VAC - Nom