HL1-HP-AC48V
RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 48V
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
HL1-HP-AC48V
HL1-HP-AC48V Hakkında
HL1-HP-AC48V, Panasonic tarafından üretilen genel amaçlı güç relesidir. 48VAC coil voltajında çalışan bu relede 25 mA coil akımı gereklidir. SPDT (Single Pole Double Throw) temas konfigürasyonuna sahip olup, 15A kontakt derecelendirmesine ve gümüş alaşım temas malzemesine sahiptir. Must operate voltajı 38.4VAC, must release voltajı 14.4VAC'dir. Çalışma ve bırakma zamanı her biri 10ms'dir. 125VAC nominal switching voltajında çalışabilir. Through Hole montaj tipi ve PC pin termination stiline sahip olup, -50°C ile 70°C arasında çalışabilir. Endüstriyel kontrol, otomasyon ve elektrik panelleri gibi uygulamalarda kullanılır. Not: Bu ürün obsolete (kullanım dışı) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 25 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 48VAC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Material Silver Alloy
Contact Rating (Current) 15 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 38.4 VAC
Must Release Voltage 14.4 VAC
Operate Time 10 ms
Operating Temperature -50°C ~ 70°C
Part Status Obsolete
Relay Type General Purpose
Release Time 10 ms
Switching Voltage 125VAC - Nom