HL1-H-AC48V
RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 48V
Seri / Aile Numarası
HL1-H-AC48V
HL1-H-AC48V Hakkında
HL1-H-AC48V, Panasonic tarafından üretilen genel amaçlı güç rölesidir. 48VAC bobine sahip bu SPDT (1 Form C) kontaklı röle, 15A'ye kadar yüksek akım anahtarlaması için tasarlanmıştır. Non-latching coil tipi ile çalışan bu bileşen, hızlı işlem süresi (10 ms) ve kararlı dönüş karakteristiği sunmaktadır. Gümüş alaşım kontakları ile yüksek güvenilirlik sağlar. Socket üzerine takılabilir montaj türü ile kolaylıkla kurulum yapılabilir. -50°C ile 70°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında endüstriyel kontrol sistemleri, otomasyon devreleri, makine kontrolü ve elektrik dağıtım uygulamalarında kullanılır. Ürün mevcut durumu itibariyle üretime son verilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 25 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 48VAC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Material Silver Alloy
Contact Rating (Current) 15 A
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 38.4 VAC
Must Release Voltage 14.4 VAC
Operate Time 10 ms
Operating Temperature -50°C ~ 70°C
Release Time 10 ms
Switching Voltage 125VAC - Nom