HJ4-L-AC100V
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 100V
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
HJ4-L-AC100V
HJ4-L-AC100V Hakkında
Panasonic HJ4-L-AC100V, genel amaçlı 4PDT (4 Form C) röle olup 5A kontakt akımı ile 100VAC bobini için tasarlanmıştır. Non-latching tipi bu röle, 11.6 mA bobini akımı ile düşük güç tüketimine sahiptir. Aydınlatılı gösterge özelliği bulunmakta, 20 ms işletme ve bırakma süreleri ile hızlı anahtarlama sağlamaktadır. Plug-in terminasyon ve socketable montaj özelliği ile kolay kurulum sunmaktadır. 250VAC/125VDC maksimum anahtarlama gerilimi kapsamında geniş uygulama alanı bulunmaktadır. İşletme sıcaklık aralığı -40°C ile 70°C arasında değişmektedir. Ürün şu anda obsolete (üretimi durdurulmuş) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 11.6 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 100VAC
Contact Form 4PDT (4 Form C)
Contact Material Silver (Ag)
Contact Rating (Current) 5 A
Features Lighted Indicator
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 80 VAC
Must Release Voltage 30 VAC
Operate Time 20 ms
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Part Status Obsolete
Relay Type General Purpose
Release Time 20 ms
Switching Voltage 250VAC, 125VDC - Max