HJ2-L-DC48V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 48V
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
HJ2-L-DC48V
HJ2-L-DC48V Hakkında
Panasonic HJ2-L-DC48V, 48VDC bobinli genel amaçlı DPDT (2 Form C) röle olup 7A kontakt akım kapasitesine sahiptir. 18mA bobini ile düşük güç tüketimi sağlar ve aydınlatmalı göstergesi sayesinde rölenin durumunu görsel olarak kontrol edilebilmektedir. 20ms işletme ve serbest bırakma zamanı ile hızlı anahtarlamalar gerçekleştirir. 250VAC/125VDC maksimum anahtarlama gerilimi kapasitesi bulunan röle, gümüş kontak malzemesi kullanılmıştır. -40°C ile 70°C arasında çalışabilir. Socketable montaj tipi ile basit kurulum sağlar. Endüstriyel kontrol, otomasyon sistemleri, sinyal yönlendirme ve güç dağıtım uygulamalarında kullanılır. Non-latching özelliği ile her işletme için yeniden uyarılması gerekir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 18 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 48VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver (Ag)
Contact Rating (Current) 7 A
Features Lighted Indicator
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 38.4 VDC
Must Release Voltage 4.8 VDC
Operate Time 20 ms
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Part Status Obsolete
Relay Type General Purpose
Release Time 20 ms
Switching Voltage 250VAC, 125VDC - Max