HJ2-DC110V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 110V
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
HJ2-DC110V
HJ2-DC110V Hakkında
HJ2-DC110V, Panasonic tarafından üretilen genel amaçlı DPDT (2 Form C) güç rölesesidir. 110VDC bobini ile çalışan bu röle, 7A'ye kadar kontakt akımını anahtarlamaya uygun olup, 250VAC ve 125VDC'ye kadar gerilim anahtarlaması yapabilir. Socket montajlı tasarımı ile plug-in bağlantı sağlar. 20ms işletme ve bırakma sürelerine sahiptir. -40°C ile 70°C arasında çalışan bu röle, endüstriyel kontrol sistemlerinde, otomasyon devreleri, güç anahtarlama uygulamaları ve elektrik kontrol panellerinde kullanıldığı için tercih edilir. 9.1mA bobini akımı ile düşük güç tüketimi sağlayan bu komponent, 88VDC işletme ve 11VDC bırakma gerilimi değerleriyle hızlı yanıt veren bir cihazdan oluşur. Şu anda üretimi durdurulmuş (obsolete) olup, yedek parça ihtiyaçları için stoklardaki ürünlerden temin edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 9.1 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 110VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver (Ag)
Contact Rating (Current) 7 A
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 88 VDC
Must Release Voltage 11 VDC
Operate Time 20 ms
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Part Status Obsolete
Relay Type General Purpose
Release Time 20 ms
Switching Voltage 250VAC, 125VDC - Max