HHXC500ARA150MF80G
CAP ALUM POLY 15UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
HHXC500ARA150MF80G
HHXC500ARA150MF80G Hakkında
HHXC500ARA150MF80G, United Chemi-Con tarafından üretilen 15µF kapasitanslı alüminyum polimer hibrid kondansatördür. 50V rated voltaj ile tasarlanmış olan bu komponent, SMD (Surface Mount) montaj tipine sahiptir. 40mOhm düşük ESR değeri ve 1.1A ripple current (100 kHz) özellikleri ile yüksek frekans uygulamalarında kullanılmaya uygundur. -55°C ile 125°C arasında çalışabilen ve 125°C'de 4000 saat ömrü bulunan bu kondansatör, otomotiv uygulamalarında (AEC-Q200 sertifikası) ve güç yönetimi devrelerinde kullanılır. ±20% tolerans aralığında bulunur.
Applications Automotive
Capacitance 15 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 40mOhm
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.1 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Hybrid
Voltage - Rated 50 V