HHT901P040HL0
CAP ALUM 900UF 40V AXIAL
Seri / Aile Numarası
HHT901P040HL0
HHT901P040HL0 Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen HHT901P040HL0, 900µF kapasitans değerine ve 40V nominal gerilime sahip eksenel montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan yerleştirilebilen bu bileşen, geniş çalışma sıcaklık aralığında (-40°C ~ 175°C) ve yüksek sıcaklıklarda (175°C'de 2000 saat) uzun ömür sunar. 221mOhm ESR değeri ve 8.1A (5kHz'de) ripple akım kapasitesiyle, güç kaynakları, audio amplifikatörleri, industrial kontrol devreleri ve yüksek sıcaklık uygulamalarında kullanım için uygundur. Axial can paketlemesi ile kompakt tasarım sağlar.
Applications High Temperature Reflow
Capacitance 900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 221mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 175°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 175°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.1 A @ 5 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.835 A @ 100 Hz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 40 V