HEV2AN-P-DC12V
RELAY GEN PURPOSE DPST 20A 12V
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
HEV2AN-P-DC12V
HEV2AN-P-DC12V Hakkında
HEV2AN-P-DC12V, Panasonic tarafından üretilen 20A kapasiteli genel amaçlı DPST rölesiidir. 12VDC coil gerilimi ile çalışan bu rölede gümüş-nikel (AgNi) kontaktlar bulunmaktadır. 160 mA coil akımı gerektiren rölede 30 ms işletim süresi ve 10 ms serbest bırakma süresi vardır. -40°C ile +55°C arasında güvenilir çalışma sunan ve 1000VDC'ye kadar switching gerilimi kaldırabilen bu rölede flux koruması sağlayan sealed tasarım yer almaktadır. Through-hole montajlı olup endüstriyel denetim sistemleri, otomasyon devre yapıları, güç dağıtım uygulamaları ve genel elektrik kontrol devrelerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 160 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form DPST-NO (2 Form A)
Contact Material Silver Nickel (AgNi)
Contact Rating (Current) 20 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 8.4 VDC
Must Release Voltage 0.6 VDC
Operate Time 30 ms
Operating Temperature -40°C ~ 55°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 10 ms
Seal Rating Sealed - Flux Protection
Switching Voltage 1000VDC - Max