HES301G400U3C
CAP ALUM 300UF 400V SCREW
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
HES301G400U3C
HES301G400U3C Hakkında
WEC HES301G400U3C, 300µF kapasitansı ve 400V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi screw terminalli tasarıma sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saatlik ömür garantisi sunur. 275mOhm ESR değeri ile düşük seri dirençli özelliktedir. 2.706A @ 10kHz ve 2.2A @ 120Hz ripple current kapasitesine haizdir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve invertör gibi endüstriyel elektronik sistemlerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 275mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.706 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.2 A @ 120 Hz
Tolerance 0%, +50%
Voltage - Rated 400 V