HES132G400V4C
CAP ALUM 1300UF 400V SCREW
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
HES132G400V4C
HES132G400V4C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen HES132G400V4C, 1300 µF kapasitansa ve 400 V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminallı şasi montajı tasarımı ile güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel kontrol sistemlerinde kullanılır. 66 mOhm ESR değeri ile düşük impedans sağlar. -40°C ile 105°C işletme sıcaklık aralığında çalışır ve 105°C'de 1000 saatlik ömür değerine sahiptir. Yüksek frekans ripple akımı 6.642 A @ 10 kHz, düşük frekans ripple akımı 5.4 A @ 120 Hz kapasitesiyle ani yük değişikliklerine karşı istikrar sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 66mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.642 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.4 A @ 120 Hz
Tolerance 0%, +50%
Voltage - Rated 400 V