HE3621A1200
RELAY REED SPST 500MA 12V
Üretici
Littelfuse
Paket/Kılıf
Kategori
Reed Röleler
Seri / Aile Numarası
HE3621A1200
HE3621A1200 Hakkında
HE3621A1200, Littelfuse tarafından üretilen SPST-NO (1 Form A) reed röle'dir. 12VDC coil voltajı ile çalışan bu bileşen, 500mA kontakt kapasitesine sahiptir. Non-latching tipi coil yapısı sayesinde, 12mA ile kontrol edilebilir. 1ms işletme ve bırakma süresi ile hızlı anahtarlama gerçekleştirir. 200VDC'ye kadar gerilim anahtarlayabilen röle, -40°C ile 85°C arasında güvenilir şekilde çalışır. Kontrol devrelerine, sinyal anahtarlamalarına ve otomasyona gerekli uygulamalarda kullanılan through-hole montajlı bir bileşendir. PC pin termination ile PCB üzerine direkt lehimlenebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 12 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) 500 mA
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 8 VDC
Must Release Voltage 1 VDC
Operate Time 1 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Release Time 1 ms
Switching Voltage 200VDC - Max