HDC100D160H
RELAY SSR CONTACTOR DC 160A
Paket/Kılıf
UGE
Seri / Aile Numarası
HDC100D160H
HDC100D160H Hakkında
HDC100D160H, Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen katı hal (solid state) kontaktörüdür. SPST-NO (1 Form A) konfigürasyonda çalışan bu SSR (Solid State Relay) kontaktörü, 160A yük akımı kapasitesine sahiptir. DC çıkış tipinde tasarlanmış olan komponent, 4.5~32VDC giriş voltajı ile kontrol edilir ve 7~72V DC yük voltajlarında çalışabilir. Hockey Puck paket tipi ve şasi montaj şekliyle endüstriyel uygulamalarda kullanıma uygundur. Stud terminasyon stili ile güvenli elektriksel bağlantı sağlar. Yüksek akım yüklemesi gerektiren otomotive, endüstriyel kontrol ve güç dağıtım sistemlerinde tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 160 A
Mounting Type Chassis Mount
Output Type DC
Package / Case Hockey Puck
Part Status Active
Termination Style Stud
Voltage - Input 4.5 ~ 32VDC
Voltage - Load 7 ~ 72V