HD48125G-10
RELAY SSR 530VAC/125A DC
Seri / Aile Numarası
HD48125G
HD48125G-10 Hakkında
HD48125G-10, Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen SPST-NO (1 Form A) konfigürasyonunda bir Katı Hal Röleleridir. 4-32VDC giriş voltajı ile kontrol edilen bu röle, 48-530VAC yük voltajında 125A'e kadar akım anahtarlaması yapabilir. Hockey Puck paket tipi ile chassis mount uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. AC çıkış tipi ve vida terminali bağlantı stiliyle elektrik kontrol devreleri, endüstriyel otomasyonu ve güç dağıtım sistemlerinde kullanılır. Yariiletken teknolojisi ile mekanik rölelere göre daha uzun ömürlü ve güvenilir anahtarlama sağlar.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 125 A
Mounting Type Chassis Mount
Output Type AC
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 4 ~ 32VDC
Voltage - Load 48 V ~ 530 V