HC4ED-L-DC12V-D
RELAY GEN PURP 4PDT 12V
Seri / Aile Numarası
HC4ED
HC4ED-L-DC12V-D Hakkında
HC4ED-L-DC12V-D, Panasonic tarafından üretilen genel amaçlı sinyal rölesinden biridir. 12VDC coil voltajı ile çalışan bu 4PDT (4 Form C) yapısındaki röle, 75mA bobina akımı ve 1A kontakt akımı yeterliğinde tasarlanmıştır. AgNi ve Au kontakt malzemeleri ile 250VAC'ye kadar anahtarlama gerilimi gerçekleştiren bu röle, 20ms işlem ve açılma sürelerine sahiptir. Diode ve ışıklı gösterge özelliğine sahip, soketlenebilir montajlı yapısıyla kontrol devreleri, automation sistemleri ve sinyal yönlendirme uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 60°C arasında güvenli çalışır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 75 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form 4PDT (4 Form C)
Contact Material Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Contact Rating (Current) 1 A
Features Diode, Lighted Indicator
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 9.6 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 20 ms
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Release Time 20 ms
Switching Voltage 250VAC - Max