HC4ED-HP-AC240V
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 1A 240VAC
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
HC4ED-HP-AC240V
HC4ED-HP-AC240V Hakkında
Panasonic HC4ED-HP-AC240V, 240VAC bobin gerilimi ile çalışan genel amaçlı sinyal rölesidir. 4PDT (4 Form C) kontakt konfigürasyonu ile 1 Amper kontakt kapasitesine sahiptir. 5 mA bobini akımı gerektiren bu röle, non-latching tipi olup 20 ms işletme ve bırakma süresine sahiptir. Maksimum 250VAC anahtarlama gerilimi ile çalışan bu röle, -40°C ile 60°C arasındaki sıcaklıklar için tasarlanmıştır. Through-hole montajına uygun PC pin terminasyon ile PCB üzerine monte edilir. İhtiyat işletme gerilimi 192VAC, bırakma gerilimi 72VAC'dir. Kontakt malzemeleri Silver Nickel ve Gold karışımından oluşur. Otomasyon, kontrol panelleri ve akım yönetimi uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 5 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 240VAC
Contact Form 4PDT (4 Form C)
Contact Material Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Contact Rating (Current) 1 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 192 VAC
Must Release Voltage 72 VAC
Operate Time 20 ms
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Part Status Obsolete
Relay Type General Purpose
Release Time 20 ms
Switching Voltage 250VAC - Max