HC4ED-H-DC24V
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 1A 24VDC
Seri / Aile Numarası
HC4ED
HC4ED-H-DC24V Hakkında
HC4ED-H-DC24V, Panasonic tarafından üretilen genel amaçlı 4PDT (4 Form C) sinyal rölesidır. 24VDC bobini ile çalışan bu röle, maksimum 1 Amper akım anahtarlamasına ve 250VAC gerilim seviyesine kadar kullanılabilir. AgNi ve Au temas malzemeleri ile üretilen kontaklarının 20 ms işletme ve serbest bırakma süresi mevcuttur. Socket üzerine takılabilen montaj tipine sahip olan bu röle, endüstriyel kontrol, sinyal aktarımı, cihaz denetimi ve otomasyon uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 60°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında hizmet verir. Non latching bobini sayesinde güç süresi boyunca aktif kalır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 37 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form 4PDT (4 Form C)
Contact Material Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Contact Rating (Current) 1 A
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 19.2 VDC
Must Release Voltage 2.4 VDC
Operate Time 20 ms
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Release Time 20 ms
Switching Voltage 250VAC - Max