HC4ED-H-DC12V
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 1A 12VDC
Seri / Aile Numarası
HC4ED-H-DC12V
HC4ED-H-DC12V Hakkında
Panasonic HC4ED-H-DC12V, 12VDC coil gerilimi ile çalışan genel amaçlı 4PDT (4 Form C) sinyal rölesidir. 1 Amper kontakt akımı ile tasarlanmış bu röle, 250VAC maksimum anahtarlama geriliminde kullanılabilir. Non-latching coil tipi ile 75 mA coil akımı çeken röle, 20 ms işletme ve serbest bırakma sürelerine sahiptir. AgNi ve Au kontakt malzemeleri ile üretilen bileşen, -40°C ile +60°C arasında çalışır. Socketable montaj tipi ve plug-in terminasyon şekli ile kontrol devreleri, oto endüstrileri, telekominikasyon sistemleri ve endüstriyel otomasyonda sıklıkla kullanılır. Parça obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 75 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form 4PDT (4 Form C)
Contact Material Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Contact Rating (Current) 1 A
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 9.6 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 20 ms
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Release Time 20 ms
Switching Voltage 250VAC - Max