HC4D-HP-DC24V
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 24V
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
HC4D-HP-DC24V
HC4D-HP-DC24V Hakkında
HC4D-HP-DC24V, Panasonic tarafından üretilen 4PDT (4 Form C) genel amaçlı güç rölesedir. 24VDC coil voltajı ile çalışan bu röle, 3A kontakt kapasitesine sahiptir. Non-latching tipinde tasarlanan röle, 37mA coil akımında çalışır ve 20ms işletme hızına sahiptir. Silver Nickel kontakt malzemesi ile 250VAC'ye kadar switching yapabilir. Deve -50°C ile 70°C arasında çalışabilir. PC pin termination ile through-hole montajına uygun olan HC4D-HP-DC24V, endüstriyel kontrol sistemleri, otomasyon uygulamaları ve elektrik denetim panolarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 37 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form 4PDT (4 Form C)
Contact Material Silver Nickel (AgNi)
Contact Rating (Current) 3 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 19.2 VDC
Must Release Voltage 2.4 VDC
Operate Time 20 ms
Operating Temperature -50°C ~ 70°C
Part Status Obsolete
Relay Type General Purpose
Release Time 20 ms
Switching Voltage 250VAC - Max