HC4-HTM-AC100V
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 100V
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
HC4-HTM-AC100V
HC4-HTM-AC100V Hakkında
Panasonic HC4-HTM-AC100V, 100VAC coil voltajında çalışan 4PDT (4 Form C) kontakta sahip genel amaçlı elektromanyetik röle. 5A kontakt akım kapasitesi ve Silver Nickel kontakt materyali ile tasarlanmıştır. 13.2mA coil akımı gerektiren bu non-latching rölede 20ms işletme ve serbest bırakma süreleri bulunmaktadır. -50°C ile +70°C arasında çalışma sıcaklığında, 250VAC maksimum anahtarlama voltajına kadar uygulamalarda kullanılabilir. Chassis mount tipinde plug-in terminale sahiptir. Endüstriyel kumanda sistemleri, hava işletme üniteleri, aydınlatma kontrol devreleri ve automation uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir. Ürün mevcut üretimde kullanılmamaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 13.2 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 100VAC
Contact Form 4PDT (4 Form C)
Contact Material Silver Nickel (AgNi)
Contact Rating (Current) 5 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 80 VAC
Must Release Voltage 30 VAC
Operate Time 20 ms
Operating Temperature -50°C ~ 70°C
Part Status Obsolete
Relay Type General Purpose
Release Time 20 ms
Switching Voltage 250VAC - Max