HC4-HL-DC110V-VDE
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 110V
Seri / Aile Numarası
HC4-HL-DC110V-VDE
HC4-HL-DC110V-VDE Hakkında
Panasonic HC4-HL-DC110V-VDE, 110VDC bobine sahip genel amaçlı güç rölesidir. 4PDT (4 Form C) kontak yapısı ile 5A anahtarlama kapasitesine sahiptir. 250VAC maksimum anahtarlama gerilimi destekler. AgNi (gümüş-nikel) kontakt malzemesi kullanılır. Non-latching coil tipine sahip rölede, 10mA coil akımı çekim için gereklidir. Aydınlatmalı gösterge özelliği bulunmaktadır. Soket üstüne takılabilir (socketable) montaj tipi ile panellere entegrasyon kolaylaştırılmıştır. Hızlı işletim (20ms) ve serbest bırakma zamanı özellikleriyle hızlı anahtarlama gereken uygulamalarda kullanılır. -50°C ile 60°C aralığında çalışır. Part status'ü Obsolete olarak işaretlenmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 10 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 110VDC
Contact Form 4PDT (4 Form C)
Contact Material Silver Nickel (AgNi)
Contact Rating (Current) 5 A
Features Lighted Indicator
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 88 VDC
Must Release Voltage 11 VDC
Operate Time 20 ms
Operating Temperature -50°C ~ 60°C
Release Time 20 ms
Switching Voltage 250VAC - Max