HC2E-HP-AC24V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V
Seri / Aile Numarası
HC2E-HP-AC24V
HC2E-HP-AC24V Hakkında
Panasonic HC2E-HP-AC24V, 24VAC bobinine sahip genel amaçlı DPDT (2 Form C) röle olup 3A kontakt kapasitesine sahiptir. 50 mA bobini akımı ile çalışan bu non-latching röle, maksimum 250VAC anahtarlama gerilimi ve 10 ms işletme/serbest bırakma süresi ile endüstriyel ve ticari otomasyon uygulamalarında kullanılır. Tam sealed tasarımı ile çevre koşullarından korunmuş, -40°C ile 60°C arasında güvenilir çalışma sağlar. Through hole montajı ve PC pin termination ile PCB uygulamalarına uygundur. Bilgi: Ürün obsolete durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 50 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VAC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver Alloy
Contact Rating (Current) 3 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 19.2 VAC
Must Release Voltage 7.2 VAC
Operate Time 10 ms
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Part Status Obsolete
Relay Type General Purpose
Release Time 10 ms
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 250VAC - Max