HC2E-HP-AC12V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 12V
Seri / Aile Numarası
HC2E-HP-AC12V
HC2E-HP-AC12V Hakkında
HC2E-HP-AC12V, Panasonic tarafından üretilen genel amaçlı elektromanyetik rölesidir. 12VAC bobini ile çalışan bu rölede 3 Amper anahtarlama kapasitesi bulunmaktadır. DPDT (2 Form C) kontak yapısı sayesinde iki ayrı devrede eşzamanlı kontrol sağlar. 250VAC'ye kadar gerilim anahtarlayabilen komponentin çalışma süresi 10 ms ve bırakma süresi de 10 ms'dir. Fully sealed yapısı ile tam olarak kapalı tasarımı bulunmaktadır. -40°C ile +60°C arasında çalışabilen röle, kontrol ve tetikleme uygulamalarında, otomasyon sistemlerinde ve endüstriyel anahtarlama işlemlerinde kullanılmaktadır. PC pin terminasyon ile devre kartlarına direk lehimleme yapılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 100 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VAC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver Alloy
Contact Rating (Current) 3 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 9.6 VAC
Must Release Voltage 3.6 VAC
Operate Time 10 ms
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Part Status Obsolete
Relay Type General Purpose
Release Time 10 ms
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 250VAC - Max