HC2-HTM-DC12V-VDE
RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 12V
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
HC2-HTM-DC12V-VDE
HC2-HTM-DC12V-VDE Hakkında
Panasonic HC2-HTM-DC12V-VDE, 12VDC coil voltajında çalışan genel amaçlı DPDT (2 Form C) röle. 7A kontakt akımı ile tasarlanmış bu röle, 75 mA coil akımı çekilerek işletilir. Non-latching tipi olup, 10 ms işletme ve 5 ms serbest bırakma süresi ile hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılır. Gümüş alaşım kontaklarıyla maksimum 250VAC'de anahtarlama yapabilir. Şasi üzerine monte edilebilen plug-in terminasyon stiline sahip bu röle, -50°C ile +70°C arasında çalışır. İleri-geri kumanda kontrolleri, ısıtma sistemleri, havalandırma cihazları ve benzer otomasyonlarda yaygın olarak uygulanır. Parça mevcut değildir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 75 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver Alloy
Contact Rating (Current) 7 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 9.6 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 10 ms
Operating Temperature -50°C ~ 70°C
Part Status Obsolete
Relay Type General Purpose
Release Time 5 ms
Switching Voltage 250VAC - Max