HC2-HTM-AC24V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 24V
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
HC2-HTM-AC24V
HC2-HTM-AC24V Hakkında
Panasonic HC2-HTM-AC24V, genel amaçlı 2 Form C (DPDT) elektrik rölesidir. 24VAC bobini ile çalışan bu röle, 7A'e kadar kontakt kapasitesine sahiptir ve 250VAC'ye kadar anahtarlama voltajında kullanılabilir. 50mA bobini akımı ile düşük enerji tüketimine sahip olan cihaz, 10ms işletme ve kapat zamanları ile hızlı tepki verir. Chassis mount montajı ve plug-in terminal bağlantısı ile otomasyon, kontrol sistemleri, HVAC uygulamaları ve endüstriyel kontrol panellerinde yaygın olarak kullanılır. -50°C ile 70°C arasında çalışan gümüş alaşım kontaklarıyla güvenilir performans sağlar. (Ürün üretilmemektedir)
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 50 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VAC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver Alloy
Contact Rating (Current) 7 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 19.2 VAC
Must Release Voltage 7.2 VAC
Operate Time 10 ms
Operating Temperature -50°C ~ 70°C
Part Status Obsolete
Relay Type General Purpose
Release Time 10 ms
Switching Voltage 250VAC - Max