HC2-HTM-AC12V-F
RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 12V
Seri / Aile Numarası
HC2-HTM-AC12V-F
HC2-HTM-AC12V-F Hakkında
Panasonic HC2-HTM-AC12V-F, genel amaçlı DPDT (2 Form C) güç rölesidir. 12VAC coil voltajında çalışan bu röle, 7A kontakt kapasitesine ve gümüş alaşım, kadmiyumsuz kontak materyaline sahiptir. 100mA coil akımı ile beslenme gerektirir. Non latching tipinde tasarlanan röle, 20ms işletme ve 20ms serbest bırakma zamanına sahiptir. Maksimum 250VAC anahtarlama voltajında kullanılabilir. Chassis mount montajı ve plug-in terminasyon stiline sahip olan bu röle, -50°C ile 70°C arasında güvenilir çalışır. Endüstriyel kontrol, güç dağıtımı, cihaz otomasyonu ve genel anahtarlama uygulamalarında kullanılır. Not: Bu ürün obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 100 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VAC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver Alloy, Cadmium Free
Contact Rating (Current) 7 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 9.6 VAC
Must Release Voltage 3.6 VAC
Operate Time 20 ms
Operating Temperature -50°C ~ 70°C
Part Status Obsolete
Relay Type General Purpose
Release Time 20 ms
Switching Voltage 250VAC - Max