HC2-HTM-AC100V
RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 100V
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
HC2-HTM-AC100V
HC2-HTM-AC100V Hakkında
Panasonic HC2-HTM-AC100V, 100VAC bobine sahip genel amaçlı DPDT (2 Form C) rölesini temsil eder. 7A kontakt kapasitesi ile endüstriyel kontrol uygulamalarında kullanılan bu rölede gümüş alaşımı kontaklar yer almaktadır. Maksimum 250VAC anahtarlama gerilimine kadar çalışabilir. Düşük 13.2 mA bobini akımı sayesinde ekonomik güç tüketimi sağlar. 80VAC işletme gerilimine ve 30VAC serbest bırakma gerilimine sahip rölede 10ms işletme ve serbest bırakma süresi mevcuttur. Şasi montajı için plug-in terminal bağlantısı içeren bu röle, -50°C ile +70°C sıcaklık aralığında çalışır. Non-latching bobini yapısı sayesinde güç kesilmesiyle otomatik olarak sıfırlanır. Kontrol devrelerinde, otomatik kumanda sistemlerinde ve endüstriyel makine kontrolünde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 13.2 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 100VAC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver Alloy
Contact Rating (Current) 7 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 80 VAC
Must Release Voltage 30 VAC
Operate Time 10 ms
Operating Temperature -50°C ~ 70°C
Part Status Obsolete
Relay Type General Purpose
Release Time 10 ms
Switching Voltage 250VAC - Max