HC2-HP-AC24V-VDE
RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 24V
Seri / Aile Numarası
HC2-HP-AC24V-VDE
HC2-HP-AC24V-VDE Hakkında
Panasonic HC2-HP-AC24V-VDE, 24VAC coil geriliminde çalışan genel amaçlı DPDT (2 Form C) rölesinin. 7A kontakt akım kapasitesine sahip ve gümüş alaşım kontaktları içeren bu rölede 50mA coil akımı, 10ms işletme ve serbest bırakma süresi bulunmaktadır. 250VAC maksimum anahtarlama gerilimi ile AC ve DC devrelerinde kullanılabilir. -50°C ile 70°C arasında çalışır. PC pin terminasyon ile PCB üzerine montajı doğrudan deliğe yapılır. Kontrol, haber işaretleme, otomasyon ve elektriksel denetim sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 50 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VAC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver Alloy
Contact Rating (Current) 7 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 19.2 VAC
Must Release Voltage 7.2 VAC
Operate Time 10 ms
Operating Temperature -50°C ~ 70°C
Release Time 10 ms
Switching Voltage 250VAC - Max