HC1E-H-AC48V
RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 48V
Seri / Aile Numarası
HC1E-H-AC48V
HC1E-H-AC48V Hakkında
Panasonic HC1E-H-AC48V, 48VAC bobine sahip genel amaçlı bir güç rölesidir. SPDT (1 Form C) kontağı ile 5A anahtarlama kapasitesi sunar ve 250VAC'ye kadar anahtarlayabilir. 25mA bobin akımı ile düşük güç tüketimi özelliğine sahiptir. Non-latching coil tipi nedeniyle bobin gerilimi kaldırıldığında rölü otomatik olarak devre dışı bırakır. Operate ve release süreleri 10ms olan bu röle, -40°C ile 60°C arasında çalışabilir. Fully sealed tasarımıyla nemli ve endüstriyel ortamlara dayanıklıdır. Socketable montaj tipi ve plug-in terminasyon stili sayesinde, kontrol devreleri, endüstriyel otomasyon, makine kontrolü ve elektrik panoları gibi uygulamalarda kolaylıkla kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 25 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 48VAC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Material Silver Alloy
Contact Rating (Current) 5 A
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 38.4 VAC
Must Release Voltage 14.4 VAC
Operate Time 10 ms
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Part Status Obsolete
Relay Type General Purpose
Release Time 10 ms
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 250VAC - Max