HC1-HTM-AC24V-F
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
Seri / Aile Numarası
HC1-HTM-AC24V-F
HC1-HTM-AC24V-F Hakkında
HC1-HTM-AC24V-F, Panasonic tarafından üretilen genel amaçlı güç rölesidir. 24VAC coil voltajı ile çalışan bu rölede, 50 mA coil akımı ve 10A kontakt kapasitesi bulunmaktadır. SPDT (1 Form C) kontakt konfigürasyonu sayesinde bir seçici görevini yerine getirerek, devrelerde anahtarlama işlemlerini gerçekleştirir. Non-latching coil tipi ile anlık kontrol sağlayan rölede, 20 ms işletme ve serbest bırakma süreleri yer almaktadır. 250VAC maksimum switching voltajı, -50°C ile 70°C arasında çalışma sıcaklığı kapsamında operasyon yapabilir. Plug-in terminasyon stiliyle chassis montajı destekler. Sanayi otomasyonu, HVAC sistemleri, makine kontrolü ve kontrol panellerinde yaygın olarak kullanılır. Silver alloy, cadmium-free kontakt malzemesi ile uygun ömür sağlayan bu rölede, 19.2VAC minimum işletme voltajı gereklidir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 50 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VAC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Material Silver Alloy, Cadmium Free
Contact Rating (Current) 10 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 19.2 VAC
Must Release Voltage 7.2 VAC
Operate Time 20 ms
Operating Temperature -50°C ~ 70°C
Part Status Obsolete
Relay Type General Purpose
Release Time 20 ms
Switching Voltage 250VAC - Max