HBV471M1CTR-1010S
CAP ALUM POLY HYB 470UF 16V SMD
Üretici
SURGE
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
HBV471M1CTR
HBV471M1CTR-1010S Hakkında
HBV471M1CTR-1010S, SURGE üretimi alüminyum polimer hybrid kondansatördür. 470 µF kapasitans değeri ve 16 V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Surface mount SMD paketinde sunulan bu kondansatör, 20 mOhms impedans ve 2.5 A @ 100 kHz ripple current kapasitesine sahiptir. -55°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında ve 105°C'de 10.000 saat ömür garantisiyle, güç kaynağı devreleri, filtre uygulamaları ve genel elektronik devreler için kullanılabilir. ±20% toleransı ile standart endüstriyel uygulamalara uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 20 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 2.5 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 250 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Hybrid
Voltage - Rated 16 V