HATF903ASDC12
HAT903 SERIES, SPST, 30A, DC12V
Üretici
Hasco Relays
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
HATF903ASDC12
HATF903ASDC12 Hakkında
HATF903ASDC12, Hasco Relays tarafından üretilen 30 Amper kapasiteli DC 12V güç rölelesidir. SPST-NO (1 Form A) kontakt yapısına sahip bu rölede, gümüş alaşımı kontakt malzemesi kullanılmıştır. 77.4 mA bobim akımı ile düşük güç tüketimi sağlayan cihaz, 15 ms işletme ve 10 ms serbest bırakma süresine sahiptir. Şasi montajı için uygun olan bu rölede, 9 VDC minimum işletme voltajı ve 1.2 VDC serbest bırakma voltajı belirtilmiştir. -40°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında, Class F bobim yalıtımı ile endüstriyel otomasyon, kontrol sistemleri ve elektriksel anahtarlama uygulamalarında kullanılır. Maximum 277VAC anahtarlama voltajı kapasitesine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 77.4 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Material Silver Alloy
Contact Rating (Current) 30 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 9 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Part Status Active
Release Time 10 ms
Switching Voltage 277VAC - Max