HAC24B150-10
SOLID STATE RELAY 240 V
Seri / Aile Numarası
HAC24B150
HAC24B150-10 Hakkında
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 150 A
Mounting Type Chassis Mount
Output Type AC
Termination Style Stud
Voltage - Input 90 ~ 140VAC
Voltage - Load 24 ~ 280V