H12D48125PG
RELAY SSR 530VAC/125A DC
Paket/Kılıf
UGE
Seri / Aile Numarası
H12D48125PG
H12D48125PG Hakkında
H12D48125PG, Sensata Technologies Crydom tarafından üretilen endüstriyel katı hal rölesinin (SSR) SPST-NO konfigürasyonudur. 125A yük akımı ve 48V ile 530V arasında AC çıkış voltajı desteği sağlayan bu röle, 4V ile 32V DC giriş voltajında çalışır. Hockey Puck paket tipi ile chassis montajı yapılabilen bileşen, zero cross özelliğine sahip olup motor kontrolü, ısıtma sistemleri, aydınlatma uygulamaları ve endüstriyel kontrol sistemlerinde kullanılır. Elektromanyetik parazitlere dirençli tasarımı sayesinde yüksek güvenilirlikte uzun ömürlü işletim sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 125 A
Mounting Type Chassis Mount
Output Type AC, Zero Cross
Package / Case Hockey Puck
Part Status Active
Voltage - Input 4 ~ 32VDC
Voltage - Load 48 V ~ 530 V