H11D1-X009T
OPTOISO 5.3KV TRANS W/BASE 6SMD
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
6-SMD
Seri / Aile Numarası
H11D1
H11D1-X009T Hakkında
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - DC Forward (If) (Max) 60 mA
Current - Output / Channel 100mA
Current Transfer Ratio (Min) 20% @ 10mA
Input Type DC
Mounting Type Surface Mount
Number of Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 100°C
Output Type Transistor with Base
Package / Case 6-SMD, Gull Wing
Part Status Active
Rise / Fall Time (Typ) 2.5µs, 5.5µs
Supplier Device Package 6-SMD
Turn On / Turn Off Time (Typ) 5µs, 6µs
Vce Saturation (Max) 400mV
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 1.1V
Voltage - Isolation 5300Vrms
Voltage - Output (Max) 300V