H11B2-X009
OPTOISO 5.3KV DARL W/BASE 6SMD
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
6-SMD
Seri / Aile Numarası
H11B2
H11B2-X009 Hakkında
H11B2-X009, Vishay tarafından üretilen 5.3kVrms izolasyon voltajına sahip optoisolatör entegre devresidir. Darlington çıkışlı ve baz terminali ile konfigüre edilmiş bu bileşen, LED giriş ve optik olarak izole edilmiş transistör çıkışı içermektedir. 60mA maksimum forward akımı ve %200 minimum akım transfer oranı ile karakterize edilir. Surface mount 6-SMD pakette sunulan komponent, -55°C ile 100°C arasında çalışır. 5µs açılış ve 30µs kapanış sürelerine sahiptir. 25V maksimum çıkış voltajı ve 1V maksimum Vce doyum voltajı ile endüstriyel sinyal izolasyon, AC/DC kontrol devreleri ve güç yönetimi uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - DC Forward (If) (Max) 60 mA
Current - Output / Channel 100mA
Current Transfer Ratio (Min) 200% @ 1mA
Input Type DC
Mounting Type Surface Mount
Number of Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 100°C
Output Type Darlington with Base
Package / Case 6-SMD, Gull Wing
Part Status Obsolete
Supplier Device Package 6-SMD
Turn On / Turn Off Time (Typ) 5µs, 30µs
Vce Saturation (Max) 1V
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 1.1V
Voltage - Isolation 5300Vrms
Voltage - Output (Max) 25V