GYA1J560MCQ1GS
CAP ALUM POLY 56UF 20% 63V SMD
Seri / Aile Numarası
GYA1J560MCQ1GS
GYA1J560MCQ1GS Hakkında
Nichicon GYA1J560MCQ1GS, 56 µF kapasitans değerine sahip alüminyum polimer hibrit kondansatördür. 63V rated voltaj ile otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Surface mount pakette sunulan bu komponent, -55°C ile 125°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 125°C'de 4000 saat ömür garantisi sunar. 30mOhm ESR değeri ile düşük empedans özellikleri, 100 kHz'de 1.4A ripple current kapasitesi ile yüksek frekans uygulamalarında kullanıma uygundur. ±20% tolerans ve AEC-Q200 otomotiv sertifikasını taşır.
Applications Automotive
Capacitance 56 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 30mOhm
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.4 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Hybrid
Voltage - Rated 63 V