GYA1E101MCW1GS
CAP ALUM POL HY 100UF 20% 25V SM
Seri / Aile Numarası
GYA1E101MCW1GS
GYA1E101MCW1GS Hakkında
Nichicon GYA1E101MCW1GS, 100µF kapasitansa sahip alüminyum polimer hibrit kondansatördür. 25V nominal gerilime, ±20% toleransa ve 30mOhm ESR değerine sahiptir. Surface mount radial can paketinde sunulan bu komponent, -55°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 4000 saat ömür süresine sahiptir. 100 kHz'de 1.4A, 120 Hz'de 210mA ripple akım yeteneğine sahip olup, AEC-Q200 sertifikalıdır. Otomotiv uygulamaları için tasarlanmış bu kondansatör, güç yönetimi devrelerinde, filtreler ve güç kaynakları uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 30mOhm
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.4 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 210 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Hybrid
Voltage - Rated 25 V