GSXD120A008S1-D3
DIODE SCHOTTKY 80V 120A SOT227
Seri / Aile Numarası
GSXD120A008S1
GSXD120A008S1-D3 Hakkında
GSXD120A008S1-D3, SemiQ tarafından üretilen 80V/120A Schottky diyot dizisidir. SOT-227 (miniBLOC) kasa tipinde iki bağımsız diyot içerir. Ortalama doğrultulmuş akımı diod başına 120A olan bu bileşen, yüksek akım uygulamalarında kullanılır. Fast recovery karakteristiği (<= 500ns) ile anahtarlama hızlı devrelerinde tercih edilir. 80V ters voltaj derecelendirilmesi ile düşük voltaj güç kaynakları, invertörler ve AC/DC dönüştürücülerde kullanılmaya uygundur. -40°C ile +150°C çalışma sıcaklığı aralığında çalışabilir. Şasi montajlı tasarımı gücü etkili bir şekilde dağıtır. Forward voltajı 120A'de maksimum 840mV'dir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 120A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 mA @ 80 V
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case SOT-227-4, miniBLOC
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SOT-227
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 80 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 840 mV @ 120 A