GSXD120A006S1-D3
DIODE SCHOTTKY 60V 240A SOT227
Seri / Aile Numarası
GSXD120A006S1
GSXD120A006S1-D3 Hakkında
GSXD120A006S1-D3, SemiQ tarafından üretilen 60V 240A kapasiteli Schottky diyot dizisidir. SOT-227-4 miniBLOC paketinde sunulan bu bileşen, 2 bağımsız diyot içerir ve ortalama doğrultulanmış akım (Io) olarak diode başına 120A sağlar. Forward voltaj (Vf) 750 mV @ 120A'dir. Fast recovery karakteristiğine sahip olan diyot, 500ns'den kısa recover süresi sunmaktadır. -40°C ile 150°C arasında çalışmaya uygun olan bu komponent, power supply, inverter, motor drive ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. Reverse leakage akımı 60V'da maksimum 1mA olup, chassis mount tipi kuruluma uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 120A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 mA @ 60 V
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case SOT-227-4, miniBLOC
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SOT-227
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 750 mV @ 120 A