GSXD100A010S1-D3
DIODE SCHOTTKY 100V 100A SOT227
Seri / Aile Numarası
GSXD100A010S1
GSXD100A010S1-D3 Hakkında
GSXD100A010S1-D3, SemiQ tarafından üretilen 100V 100A kapasiteli Schottky doğrultucu diyottur. SOT-227-4 (miniBLOC) paketinde iki bağımsız diyot içerir. 840mV maksimum forward voltaj ile (100A'de) ve 1mA ters sızıntı akımı (100V'de) karakterize edilir. 500ns'den kısa fast recovery süresi sayesinde yüksek frekans uygulamalarında etkili çalışır. -40°C ile 150°C arasında çalışır. Endüstriyel güç dönüştürme, UPS sistemleri, anahtarlamabı güç kaynakları (SMPS) ve yüksek akım doğrultma uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 100A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 mA @ 100 V
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case SOT-227-4, miniBLOC
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SOT-227
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 840 mV @ 100 A