GSXD050A006S1-D3
DIODE SCHOTTKY 60V 50A SOT227
Seri / Aile Numarası
GSXD050A006S1
GSXD050A006S1-D3 Hakkında
GSXD050A006S1-D3, SemiQ tarafından üretilen 60V/50A Schottky diyot dizisidir. SOT-227-4 (miniBLOC) paketinde sunulan bu bileşen, iki bağımsız diyot içerir ve chassis mount uygulamalar için tasarlanmıştır. Fast recovery özelliği (≤500ns, >200mA) ile düşük ön gerilim düşüşü (750mV @ 50A), güç kaynakları, ters akım koruması ve yüksek frekanslı doğrultma devrelerinde kullanılır. -40°C ile 150°C arasında güvenli çalışır ve 60V'ta 1mA tersine sızıntı akımı ile nitelikleri doğrulanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 50A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 mA @ 60 V
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case SOT-227-4, miniBLOC
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SOT-227
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 750 mV @ 50 A