GSD2004W-HE3-18
DIODE GEN PURP 240V 225MA SOD123
Paket/Kılıf
SOD-123
Seri / Aile Numarası
GSD2004W
GSD2004W-HE3-18 Hakkında
GSD2004W-HE3-18, Vishay tarafından üretilen 240V ters gerilim ile çalışan general purpose (genel amaçlı) diyottur. SOD-123 yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 225mA ortalama doğrultulmuş akımda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Fast recovery diyot olarak 50ns reverse recovery time'ı ile hızlı anahtarlama uygulamalarında tercih edilir. 1V maksimum forward voltaj düşüşü ve 100nA ters akış karakteristiği ile doğrultucu, anahtarlama ve koruma devreleri gibi uygulamalarda kullanılabilir. Maksimum çalışma sıcaklığı 150°C'dir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 5pF @ 0V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 225mA (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 240 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case SOD-123
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 50 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SOD-123
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 240 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 100 mA