GSD2004A-HE3-18
DIODE ARRAY GP 240V 225MA SOT23
Seri / Aile Numarası
GSD2004A
GSD2004A-HE3-18 Hakkında
Vishay GSD2004A-HE3-18, 240V ters yönde gerilim kapasitesine sahip hızlı recovery diyot dizisidir. TO-236-3 (SOT-23-3) paket içinde, Common Anode konfigürasyonlu çift diyot içerir. Her diyot 225mA ortalama doğrultulan akım ve 50ns reverse recovery time özelliğine sahiptir. 100mA'de maksimum 1V forward voltage değeriyle, sürücü devreler, anahtarlama uygulamaları ve AC doğrultucu tasarımlarında kullanılır. Maksimum 150°C çalışma sıcaklığında, 100nA reverse leakage akımıyla düşük kaçak akım özelliği gösterir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 225mA
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 240 V
Diode Configuration 1 Pair Common Anode
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Reverse Recovery Time (trr) 50 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SOT-23-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 240 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 100 mA