GP10G-4004HE3/54
DIODE GEN PURP 400V 1A DO204AL
Seri / Aile Numarası
GP10G-4004HE3
GP10G-4004HE3/54 Hakkında
GP10G-4004HE3/54, Vishay tarafından üretilen genel amaçlı standart doğrultma diyotudur. 400V ters gerilim (DC) kapasitesiyle ve 1A ortalama doğrultulmuş akımı ile AC/DC güç kaynakları, adaptörler ve düşük frekanslı uygulamalarda kullanılır. DO-204AL (DO-41) axial paket ile through hole montajına uygun olan bu diyot, 500ns üzeri recovery time ile standart hız sınıfına aittir. 200mA üzeri akım koşullarında güvenilir performans sağlar. Basit doğrultma devrelerine ve genel elektronik uygulamalara uygun bir komponenttir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 1A
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 400 V