GP10G-4004E-M3/73
DIODE GEN PURP 400V 1A DO204AL
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
GP10G-4004E
GP10G-4004E-M3/73 Hakkında
GP10G-4004E-M3/73, Vishay tarafından üretilen 400V 1A rated genel amaçlı doğrultma diyotudur. DO-204AL (DO-41) axial kasa tipinde paketlenmiştir. 1.1V forward voltage ve 5µA reverse leakage current ile karakterize edilmektedir. 3µs reverse recovery time ve standard hızlı iyileşme özellikleri içerir. -65°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. Güç kaynağı uygulamaları, invertör devreleri ve AC/DC dönüştürme uygulamalarında kullanılan endüstriyel seviye diyottur. Şu anda üretimi sonlandırılmış (obsolete) durumda olan bir komponenttir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 8pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 400 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 3 µs
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 400 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 1 A