GP10-4004E-E3/73
DIODE GEN PURP 400V 1A DO204AL
Seri / Aile Numarası
GP10-4004E
GP10-4004E-E3/73 Hakkında
GP10-4004E-E3/73, Vishay tarafından üretilen genel amaçlı doğrultma diyotudur. 400V reverse voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. 1A ortalama doğrultulmuş akımı ile düşük güç seviyesi devreleri için uygun tasarlanmıştır. Through-hole montajı ile PCB'ye doğrudan entegre edilebilir. DO-204AL (DO-41) axial paket ile beslenme kaynakları, adaptörler, ses amplifikatörleri ve genel endüstriyel elektronik devreler gibi uygulamalarda kullanılan standart hız diyotudur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 1A
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 400 V