GP02-35-M3/73
DIODE GEN PURP 3.5KV 250MA DO204
Seri / Aile Numarası
GP02-35-M3
GP02-35-M3/73 Hakkında
Vishay GP02-35-M3/73, 3.5 kV reverse voltaj kapasitesine sahip genel amaçlı doğrultma diyodudur. 250 mA ortalama doğrultulmuş akımda çalışır ve DO-204AL (DO-41) axial paketinde sunulur. Standart recovery karakteristiğine ve 2 µs reverse recovery time'ına sahiptir. -65°C ile 175°C arasında çalışan bu diyot, yüksek voltajlı uygulamalarda, güç kaynakları, şarj devreleri ve endüstriyel doğrultma uygulamalarında kullanılır. 3 V maksimum forward voltajda 1 A akım ile özelliklenir ve 3500 V'da 5 µA düşük reverse leakage akımı gösterir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 3pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 250mA
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 3500 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Reverse Recovery Time (trr) 2 µs
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 3500 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 3 V @ 1 A